Plasa HDPE pentru sustinerea si cresterea legumelor

11 69 RON / Buc (TVA inclus)
Livrarea se poate face prin Flota TehnoConstruct, Curier Rapid sau Transportatori Parteneri. Costurile de Livrare se vor afișa în pagina de checkout (pagina de trimitere a comenzii).
Cantitate Variante produs Pret total SKU
2 x 10 m, 150 x 170 mm
23 38 RON / Buc
VEN-240843
2 x 5 m, 150 x 170 mm
11 69 RON / Buc
VEN-240836
In Stoc Furnizor, Livrare 2-4 zile

Descriere

Plasa HDPE castraveti, fasole, mazare, ochi 150x170 mm, dimensiuni 2x5 m si 2x10 m, rezistenta UV, reutilizabila, usoara si durabila.



Produs

  • Plasa HDPE pentru castraveți și alte legume este soluția eficientă pentru sprijinirea plantelor cu creștere pe verticală.
  • Fabricată din polietilenă de înaltă densitate (HDPE) cu noduri lipite la cald, această plasă este ușoară, durabilă și rezistentă la radiațiile UV, asigurând o utilizare îndelungată și reutilizare de la un sezon la altul.

Utilizare

  • Plasa se montează ușor pe spalieri, rame sau structuri de susținere, fiind ideală pentru cultivarea verticală a castraveților, fasolei, mazării și a altor legume cățărătoare.
  • Asigură o creștere dirijată, protejând plantele de contactul cu solul și favorizând o recoltare mai curată și mai bogată.

Avantaje

  • Fabricată din HDPE cu noduri lipite la cald, rezistență excelentă
  • Ușoară, reutilizabilă și reciclabilă
  • Rezistență UV pe termen lung
  • Instalare rapidă și flexibilă pe verticală sau oblic
  • Potrivită pentru castraveți, fasole, mazăre și alte legume cățărătoare

Date tehnice

  • Tip: Plasă pentru sprijinirea plantelor
  • Material: HDPE cu noduri lipite la cald
  • Culoare: verde
  • Dimensiune ochi: 150 x 170 mm
  • Dimensiuni disponibile:

- 2 x 5 m

- 2 x 10 m

  • Caracteristici: rezistentă UV, reutilizabilă, reciclabilă



Detalii

Categorii
Producator
DSH

Te-ar putea interesa si

Ce spun clientii

Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review