Disc diamant pentru taiere continua, 125x22.2x1.4mm, ultra-subtire, pentru taiere umeda si uscata

54 33 RON / Buc (TVA inclus)
Livrarea se poate face prin Flota TehnoConstruct, Curier Rapid sau Transportatori Parteneri. Costurile de Livrare se vor afișa în pagina de checkout (pagina de trimitere a comenzii).
Cod produs - SKU TLS-76757
Doar la Comanda

Descriere

Disc diamantat continuu Tolsen 125x22.2x1.4 mm, ultra subtire, taiere umeda sau uscata, ideal pentru caramida, gresie si materiale de constructii.

Produs

  • Disc diamantat de tăiere continuu Tolsen Industrial, dimensiuni 125 x 22.2 x 1.4 mm și lamă de 10 mm, proiectat pentru tăieri precise și curate.
  • Ultra subțire și rezistent, acest disc oferă o performanță excelentă pentru aplicații profesionale, asigurând un finisaj impecabil în lucrări diverse.

Utilizare

  • Ideal pentru tăierea cărămizilor, tencuielilor, plăcilor ceramice, gresiei sau altor materiale de construcții.
  • Poate fi utilizat atât pentru tăiere umedă, cât și pentru tăiere uscată, fiind alegerea perfectă pentru șantiere, ateliere sau proiecte DIY unde precizia și versatilitatea sunt esențiale.

Avantaje

  • Design continuum ultra-subțire pentru tăieturi curate și rapide.
  • Compatibilitate ridicată cu polizoare unghiulare standard de 125 mm.
  • Durată de viață extinsă datorită stratului diamantat de calitate.
  • Versatil – potrivit pentru tăiere umedă sau uscată.
  • Pachetare practică în blister dublu, pentru transport și depozitare ușoară.
  • Performanță industrială, ideală pentru utilizări intensive.


Date tehnice

  • Dimensiune: 125 x 22.2 x 1.4 mm (4-1/2"x7/8")
  • Lățimea lamei: 10 mm
  • Tip tăiere: Continuă
  • Mod de lucru: Umed și uscat
  • Ambalaj: Blister dublu
  • Compatibilitate: Polizoare unghiulare standard

Detalii

SKU
TLS-76757
Categorii
Greutate
0.3 kg
Producator

Ce spun clientii

Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review